Kalkulator Matematyczny dla Word 97

 

Co pisali o nim eksperci:

Co miesiąc zespół jurorów - pracowników firmy Microsoft oraz redakcji Magazynu komputerowego CHIP - nagradza dwa najlepsze rozszerzenia Microsoft Office i przyznaje im zaszczytne wyróżnienie "Rozszerzenia miesiąca" w kategorii rozwiązań profesjonalnych i amatorskich. (...)
W listopadzie nagrodę w kategorii "rozszerzenie miesiąca" otrzymał pan Dariusz Bogumił za aplikację "Kalkulator matematyczny". To samo rozszerzenie zostało ocenione jako najlepsze rozwiązanie amatorskie (...)

                    Konkurs na najlepsze rozszerzenie dla Office 97 organizowany przez Chip i Microsoft

 

dabo_km.gif (3878 bytes)

Ściągnij Kalkulator Matematyczny dla Word 97!

 

Kalkulator Matematyczny to rozszerzenie do Microsoft Word 97. Służy do szybkiego obliczania wartości wyrażeń matematycznych bezpośrednio w dokumencie. Wystarczy zaznaczyć wyrażenie (lub tylko umieścić w nim kursor), wcisnąć odpowiedni klawisz (domyślnie 'ALT'+'=') i za wyrażeniem zostanie wpisany wynik.
Ponadto makro zawiera analizator składni wyrażeń (pokazuje w którym miejscu popełniliśmy błąd, np. brak nawiasu) oraz moduł graficzny.


Program bierze udział w konkursie na najlepsze rozszerzenie dla Microsoft Office 97 organizowanym przez Chip i Microsoft.
W listopadzie 1998 program zdobył nagrody:

Powrót na stronę DABO Software